• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Раду закривають на карантин через спалах коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

За останні кілька днів захворіло до 10 осіб як в сесійній залі, так і в Апараті Верховної Ради, тому український парламент може піти на карантин

Про це сказав голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ході пленарного засідання, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Зараз відбулася нарада з представниками всіх депутатських фракцій і груп. У нас за вчора — позавчора захворіла велика кількість людей як в сесійній залі, так і в Апараті Верховної Ради. За останні кілька днів до 10 осіб захворіло", — зазначив глава парламенту.

Разумков підкреслив, що ВР може продовжити роботу в комітетах, а їх засідання будуть проходити онлайн.

"Депутатські фракції та групи звернулися з пропозицією четвер і п'ятницю визначити комітетськими днями для того, щоб Верховна Рада могла продовжувати свою роботу ... Я сподіваюся, що сьогодні ми зможемо розглянути таку постанову на цьому пленарному засіданні", — сказав спікер ВР.

Відзначимо, перший заступник голови фінансового комітету Ярослав Железняк заявив, що в Раді за день 8 парламентаріїв захворіли коронавірусом.

"Сьогодні на нараді голів фракцій прийняли рішення скасувати пленарні засідання в четвер — п'ятницю і весь наступний пленарний тиждень. 20 жовтня засідання по бюджету", — повідомив депутат.

Відзначимо, раніше народний депутат фракції "Слуга народу", срібний призер Олімпійських ігор 2016 року Жан Беленюк підтвердив, що отримав позитивний тест на COVID-19.

Як писала "ДС", глава партії "Голос", перший заступник голови Комітету ВР з питань цифрової трансформації Кіра Рудик захворіла COVID-19.

Пізніше стало відомо, що п'ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко заразився коронавірусною інфекцією.

    Реклама на dsnews.ua