• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Разумков допустив проведення двох позачергових засідань Ради у вівторок

У вівторок, 13 квітня, можуть відбутися одне чергове та два позачергових засідання Верховної Ради

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

 про це спікер сказав під час засідання погоджувальної ради в понеділок.

"Щодо позачергових засідань — є вже декілька звернень від різних депутатських фракцій та груп. Я знаю, що до Апарату надійшло два екземпляри підписних листів щодо позачергових засідань. І я думаю, що, можливо, навіть завтра відбудеться два позачергових засідання — одне за ініціативи різних фракцій та депутатських груп. Ініціатором була, якщо не помиляюся депутатська група "Партія "За майбутнє", іншого — "Слуга народу", — сказав Разумков.

Він також додав, що цього тижня Рада працюватиме у звичайному режимі.

Спікер також розповів, що на нараді з представниками депутатських фракцій і груп ішлося про те, що в такому разі у залі Верховної Ради потрібно буде проводити кварцування.

"Тому перерву з 12-ї ми трохи збільшимо до першої години — буде час на кварцування, одна година для цього потрібна. І якщо у нас будуть позачергові, ми також повинні будемо після пленарного засідання робити перерву на годину і лише після цього повертатися до засідань Верховної Ради України", — зазначив Разумков.

Нагадаємо, за словами заступника голови фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, Верховна Рада України цього тижня може заслухати у закритому режимі і без журналістів доповідь головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака щодо скупчення російських військ на кордоні з Україною.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua