• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Разумков хоче активізувати діалог Ради з парламентом Великої Британії

Верховна Рада готова до поглиблення українсько-британського міжпарламентського діалогу

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив голова українського парламенту Дмитро Разумков, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Незважаючи на перешкоди, повʼязані з COVID-19, які є на сьогодні, я хотів би запропонувати вам активізувати українсько-британські міжпарламентські відносини", — сказав Разумков під час онлайн-розмови зі спікером Палати громад парламенту Великої Британії Ліндсі Гойлом.

За словами Разумкова, на міжпарламентському рівні важливо обговорювати багато аспектів міжнародного співробітництва.

Разумков також висловив сподівання на розуміння та допомогу британських партнерів у питанні спрощення режиму поїздок українських громадян до Великої Британії.

Крім того, голова Верховної Ради відзначив злагоджену роботу груп дружби парламентів двох країн.

За словами Разумкова, Велика Британія — одна з найпослідовніших країн у питанні підтримки територіальної цілісності України.

"Деокупація Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей є серйозним викликом для України", — зазначив Разумков.

За його словами, зокрема завдяки позиції Великої Британії та санкційному тиску на Російську Федерацію, Україна продовжує протистояти російській агресії.

Разумков запросив Гойла відвідати Україну. "Останній візит спікера Палати громад до України відбувся 20 років тому. Гадаю, цю тенденцію треба змінювати", — сказав він.

Як писала "ДС", президент України Володимир Зеленський не бачить проблеми у тому, що член його команди й один із ідеологів "Слуги народу", голова Верховної Ради Дмитро Разумков фігурує нині поруч із ним у рейтингах потенційних кандидатів в президенти.

    Реклама на dsnews.ua