• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Разумков натякнув, що може піти на президентські вибори

Народний депутат, ексспікер Верховної Ради Дмитро Разумков не виключає своєї участи у майбутніх виборах президента України

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про можливість свого балотування Дмитро Разумков сказав в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Ведучий запитав у спікера: "Ви ж не збираєтеся брати участь у виборах президента?". Разумков відповів: "Я хіба таке говорив? Я не говорив "ні".

Він також додав, що у цьому виборчому циклі складається унікальна ситуація: вибори до Верховної Ради відбудуться раніше, ніж президентські.

"Сьогодні я, на жаль, чую багато розмов, які почалися всередині парламенту, всередині монобільшості, і мені це дуже не подобається, що вибори потрібно перенести на 2024 рік. І можна звернутися до Конституційного суду чи щось змінити у Конституції… Я б не йшов цим шляхом, тому що, знаючи деяких моїх колег, вони так змінять Конституцію, що IX скликання Верховної Ради буде довічним, поки його вперед ногами не винесуть. Це погана історія. Так не можна робити. Якщо правильно все робиш — тебе знову оберуть. Неправильно робиш — тебе повернуть на вулицю, звідки ти прийшов", — сказав він.

Як писала "ДС", Дмитро Разумков заявив, що чекає, коли секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данилов "запропонує зробити президента Володимира Зеленського царем".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua