• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Разумков поставив хрест на планах Мінцифри з голосуваннями Верховної Ради в режимі онлайн

Онлайн-голосувань у Верховній Раді за допомогою мобільних додатків чи будь-яким іншим засобом поки що не буде

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, коментуючи слова міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, інформує "ДС" з посиланням на "Чесно".

"Онлайн-голосування у Верховній Раді зараз ні на якому етапі. Адже, згідно з Регламентом ВРУ, чітко прописано, де і як повинно відбуватись голосування народними депутатами. Я сьогодні говорив про додаток — це ініціатива Міністерства цифрової трансформації, ну, ви розумієте… Міністерству краще сконцентрувати увагу на додатку "Дія", який записує на вакцинацію, а для народних депутатів — якось ми попрацюємо. Як тільки змінимо законодавство, обов’язково звернемось або до профільного міністерства, або в якісь інші установи, які зможуть це зробити", — сказав Разумков.

Він заявив, що не є прихильником онлайн-режиму роботи парламенту, адже закони повинні прийматися в сесійній залі, щоб згодом ні в кого не виникало зауважень та запитань.

"Я проголосував", "я не проголосував", "а в мене не було інтернету" або "хтось мене примусив натиснути ту чи іншу кнопку" — я впевнений, що саме так буде. Коли вся держава працює, сьогодні люди не знають, як доїхати до роботи, в тому ж Києві, і коли народні депутати будуть сидіти у себе вдома і працювати "на удальонці", то я думаю, що нас люди не зрозуміють. Краще розробляти додаток, який допоможе людям заробляти більше, жити краще. І ми до цього також долучимося", — додав Разумков.

Нагадаємо, раніше міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що народним депутатам можуть дозволити голосування за допомогою мобільного додатку. Вони при цьому можуть не перебувати в сесійній залі Верховної Ради.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua