• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Разумков вважає недоцільним проведення кадрових перестановок в Кабміні

Реклама на dsnews.ua

Здійснювати кадрові зміни в Кабінеті міністрів України, зокрема в економічному блоці уряду, під час бюджетного процесу недоцільно

Про це в ефірі каналу "Україна 24" сказав спікер Верховної ради Дмитро Разумков, передає "ДС".

"Станом на сьогодні пропозицій щодо зміни в уряді в порядку денному Ради немає, — ні за конкретно взятим міністрам, ні щодо Кабінету міністрів в цілому. Якщо ми говоримо про загальну заміну Кабінету міністрів, я особисто вважаю, що це недоцільно робити під час бюджетного процесу", — сказав він.

За словами спікера, призначення нових керівників міністерств економічного блоку може зупинити бюджетний процес.

"Якщо ми говоримо про фінансовий блок, також велике питання наскільки це буде можливо з урахуванням того, що якщо там приходять нові люди, як вони зайдуть в цей процес, вони не скажуть "ми на нього не впливали, давайте переробляти все", і це може зупинити процес формування бюджету на наступний рік. А сьогодні цього, на мій погляд, не можна допустити", — сказав Разумков.

Нагадаємо, раніше глава парламенту Дмитро Разумков заявив, що скасування в постанові Верховної Ради вимог по проведенню місцевих виборів в окремих районах Донецької і Луганської областей неможливе, оскільки такі зміни поставлять під сумнів легітимність проведення виборів на решті території країни.

    Реклама на dsnews.ua