• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Разумков знову заявив про порушення закону в Раді: що сталося

Спікер ВР Дмитро Разумков заявив, що рішення винести на голосування його відставку в четвер прийнято з порушенням закону

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на брифінгу у вівторок, передає "ДС".

"Це не тільки не відповідає закону, але і не відповідає правді, а правда — це найголовніше", — заявив Разумков і уточнив, що не буде через суд оскаржувати свою ймовірну відставку, хоча саме це йому радили робити колеги.

До суду Разумков не звертатиметься, щоби потім ніхто не говорив, що він тримається за посаду. З президентом Володимиром Зеленським Разумков не намагався поговорити з цієї ж причини. З главою держави він спілкувався приблизно місяць тому.

Нагадаємо, питання відставки Дмитра Разумкова з поста спікера Верховної Ради включено до порядку денного на четвер, 7 жовтня.

Як повідомляла "ДС", раніше Разумков заявляв, що Верховна Рада приймала закон "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархам)" з грубими порушеннями законодавства. На його думку, організація голосування за закон №5599 дає підстави для реагування правоохоронних органів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua