• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Разумков хоче переписати закон про мову

Реклама на dsnews.ua

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що закон про мову потрібно міняти, але в "Слуги народу" немає єдиної позиції з цього питання

Про це голова українського парламенту розповів в інтерв'ю "Главкому", передає "ДС".

Спікер парламенту зазначив, що проблеми з мовним законом, зокрема, в питанні квот на телебаченні і радіо, є, і вони досі не врегульовані. Він підкреслив, що в Україні багато людей говорять на різних мовах і повинні бути враховані інтереси всіх.

На питання про те, чи вважає він, що закон про мову повинен бути змінений, Разумков відповів ствердно. У той же час він уточнив, що в порядку денному найближчих тижнів роботи парламенту законопроєктів з цього питання немає.

"Фракція у цьому випадку досить різноманітна. Від занадто радикально налаштованих на захист української мови депутатів до тих, хто буде займати абсолютно протилежну позицію. Ви це самі бачите. Але більша частина, мені так здається, буде дотримуватися саме центристської позиції, і в цьому питанні також", - розповів Разумков.

Нагадаємо, раніше голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відреагував на загибель народного депутата України Валерія Давиденка, закликавши правоохоронців провести оперативне розслідування.

    Реклама на dsnews.ua