• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Разумков Vs Стефанчук: Регламентний комітет пояснив, чий підпис має стояти під законом "про олігархів"

Регламентом не врегульовано питання щодо того, що підписувати законопроєкт має саме той голова Верховної Ради, за якого приймався документ

Руслан Стефанчук і Дмитро Разумков
Руслан Стефанчук і Дмитро Разумков
Реклама на dsnews.ua

Про це УНН сказав член комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи ВР, народний депутат від "Слуги народу" Павло Фролов, передає "ДС".

"Це (питання, — "ДС") Регламентом не врегульовано. Але тут діє принцип безперервності влади. На момент, коли був спікером Разумков, закон не був готовий до підпису, адже ще не проголосовані проєкти постанов про скасування рішення ВР про прийняття 5599. Завтра ці постанови будуть проголосовані і закон зможе підписати той спікер, який займає посаду на момент готовності до підпису проголосованого закону. Отже, Стефанчук матиме право підпису закону про олігархів", — пояснив Фролов.

З його слів, норми про те, що "закон підписує виключно той спікер, який займав посаду на момент голосування закону", у законодавстві немає.

Нагадаємо, колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляє, що згідно з рішенням Конституційного суду, законопроєкт №5599 про олігархів повинен підписувати він, а не спікер Руслан Стефанчук.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua