• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Законопроєкт про олігархів повинен підписувати ваш покірний слуга, а не Стефанчук, - Разумков

Колишній голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляє, що згідно з рішенням Конституційного суду, законопроєкт №5599 про олігархів повинен підписувати він, а не спікер Руслан Стефанчук

Законопроєкт про олігархів повинен підписувати ваш покірний слуга, а не Стефанчук, - Разумков
Законопроєкт про олігархів повинен підписувати ваш покірний слуга, а не Стефанчук, - Разумков / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку заяву ексспікер зробив у етері телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Ні, повинен підписувати я… Голова Верховної Ради, згідно з рішенням Конституційного суду, підписує законопроєкт, бо свідчить, що це саме той текст, який був прийнятий в стінах Верховної Ради в той чи інший день, коли він голосувався. На момент розгляду законопроєкту №5599, так званого закону про олігархів, головою Верховної Ради був ваш покірний слуга. Виходячи з цього — так", — сказав Разумков.

За словами ексспікера цей закон прийнятий з порушенням регламенту, однак він готовий його підписати, якщо буде подано коректний його текст.

"Коли буде подано коректний законопроєкт, я обов'язково його підпишу, і коли це дозволить закон після того, як постанови (про скасування результатів голосування за закон про олігархів — ДС) будуть відхилені", — сказав він.

При цьому на питання про те, що буде, якщо законопроєкт підпише голова парламенту Руслан Стефанчук, Разумков сказав, що "це буде не відповідати чинному законодавству".

Нагадаємо, 14 вересня на той момент голова парламенту Дмитро Разумков направив законопроєкт №5599 про олігархів в "Венеціанську комісію".

23 вересня, під головуванням Стефанчука, Рада прийняла закон про олігархів.

Пізніше Комітет Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки просив Разумкова переголосувати ухвалений парламентом 23 вересня законопроєкт про олігархів через юридичну колізію.

7 жовтня народні депутати підтримали пропозицію відправити у відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова. "За" проголосували 284 нардепи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua