• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Реєстр корупціонерів відновив роботу в оновленому вигляді

Національне агентство з питань запобігання корупції представило оновлений реєстр, в якому можна дізнатися кількість корупціонерів в кожній області і перевірити справжність довідок за QR-кодом

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі НАПКА, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, 11 березня відбулася презентація оновленого Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення (Реєстр корупціонерів).

"Завдяки оновленому Реєстру корупціонерів журналісти і громадяни зможуть реально оцінити кількість осіб, які були засуджені за корупцію в Україні. Знайти інформацію про фізичних та юридичних осіб, які вчинили корупційні та пов'язані з корупцією правопорушення, відтепер можна легко і в зручному форматі", — йдеться в повідомленні.

Як пояснив глава Департаменту попередження та виявлення корупції НАПКА Сергій Деркач, оновлення передбачає отримання спеціальних онлайн-довідок про те, чи є дані про фізичну або юридичну особу в Реєстрі корупціонерів.

Знайти відомості про людину або компанії в Реєстрі корупціонерів можна за допомогою спеціальних фільтрів.

Також в Реєстрі доступна карта порушень, що відображає, скільки осіб притягнуто до відповідальності за корупцію в кожній окремій області.

Нагадаємо, 10 березня доступ до Реєстру корупціонерів був обмежений у зв'язку з встановленням оновлення.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua