• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Резніков назвав вакцинацію "Супутником V" в Криму і ОРДЛО військовим злочином

Вакцинація від COVID-19 на окупованих територіях є військовим злочином. Російську вакцину "Супутник V", яка використовується для цього, не зареєстровано в Україні

"Супутник V"
"Супутник V"
Реклама на dsnews.ua

Про це журналістам у кулуарах форуму розвитку громад і територій заявив віцепрем'єр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, передає "ДС" із посиланням на РБК-Україна.

"Я переконаний, що використання несертифікованої вакцини на території України ... без дозволу українського уряду, без сертифікації, будь-які випробування на людях якоїсь там вакцини — це військовий злочин", — зазначив Резніков.

Він також додав, що українська сторона відкрила всі КПВВ, щоби люди могли перейти лінію розмежування і отримати медичну допомогу, але окупанти блокують пропуск.

Нагадаємо, 10 лютого на форумі "Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді" віцепрем'єр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що смертність від COVID-19 на окупованому Донбасі вища, ніж де-небудь у світі, по суті, це — медичний геноцид.

    Реклама на dsnews.ua