• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

РНБО має терміново розглянути "вагнергейт" як держзраду і фінансування тероризму через державний Укрексімбанк, –Геращенко

Рада національної безпеки і оборони має негайно розглянути питання про державну зраду через злив спецоперації із затримання "вагнерівців", а також справу про фінансування тероризму через державний Укрексімбанк

Реклама на dsnews.ua

Про це під час погоджувальної ради заявила співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко, повідомляє пресслужба партії.

 "РНБО має негайно зібратися щодо справи державної зради, тому що сам Зеленський зізнався, що він здав спецоперацію українських спецслужб по "вагнерівцях". Також у нас є державний банк "Укрексімбанк", керівник якого фінансував тероризм, виділили 60 мільйонів доларів цього року на фінансування терористичних структур так званої ДНР. Хочу нагадати, що правоохоронні органи поки що не порушили кримінальних справ з цього приводу. Вони поки що Мецгера направили на домашній арешт за справою нападу на журналістів. Але жодної реакції від Зеленського щодо його друга, який фінансував тероризм, поки що немає", – заявила Геращенко.

"Наша фракція звернулася до правоохоронних органів з вимогою негайно порушити кримінальні справи саме за фактом фінансування тероризму і за фактом державної зради з найвищих кабінетів", – додала співголова "Європейської Солідарності".

    Реклама на dsnews.ua