• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

РНБО повторно перевірить деяких "ворів у законі"

Рада національної безпеки й оборони перевірить трьох кримінальних авторитетів, які скаржаться, що їх внесли до санкційного списку "ворів у законі" несправедливо

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив на брифінгу після засідання Ради нацбезпеки, передає "ДС".

"МВС внесло на розгляд РНБО стосовно 12 осіб, які перебувають у статусі кримінальних авторитетів, лідерів злочинних угруповань. Після першого рішення РНБО було дуже багато звернень стосовно деяких осіб, які вважають, що потрапили до санкцій не зовсім коректно.

Тому сьогодні було дано доручення РНБО стосовно трьох осіб знайти додаткову перевірку наявності їх у санкційних списках із залученням СБУ, контррозвідки та відповідних органів. Стосовно трьох осіб буде уточнення, на яких раніше наклали санкції", — зазначив Данілов.

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовані обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що в Україні більше немає "злодіїв у законі". Крім того, триває процедура видворення "кримінальних авторитетів", з 111 їх залишилося 42.

4 червня президент Володимир Зеленський заявив, що після санкцій РНБО вдалося досягти нульового впливу "злодіїв у законі" на криміногенну ситуацію в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua