• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Зеленський похвалився успіхами в придушенні впливу "злодіїв у законі"

Після санкцій Ради національної безпеки і оборони (РНБО) вдалося досягти нульового впливу "злодіїв у законі" на криміногенну ситуацію в Україні

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це в своєму відеозверненні заявив президент Володимир Зеленський, передає "ДС".

За його словами, за три тижні шістьом "злодіям у законі" оголосили підозри, 12 видворили з України, інші перебувають під вартою та ізольовані.

"Тобто вдалося досягти фактично нульового впливу "злодіїв у законі" на криміногенну ситуацію в Україні. Крім того, після санкцій РНБО припинили злочинний вплив 11 етнічних кримінальних авторитетів, третину видворили з України, інші перебувають під слідством або чекають процедуру видворення. У решти скасовано документи на проживання в Україні", — додав Зеленський.

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовані обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов заявив, що в Україні більше немає "злодіїв у законі". Крім того, триває процедура видворення "кримінальних авторитетів", з 111 їх залишилося 42.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua