• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Росія готує інформаційну атаку проти міністра оборони Умєрова, — ГУР

У Головному управлінні розвідки заявили, що спецслужби РФ готують інформаційну атаку проти міністра оборони України Рустема Умєрова

Рустем Умєров
Рустем Умєров
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби ГУР МО, передає "ДС".

"Російські спецслужби створили і розіслали підконтрольним пропагандистам та так званим технологам нову методичку наративів для підриву довіри до нашої держави серед партнерів на Заході. У межах чергової кампанії з дискредитації України запланована, зокрема, інформаційна атака проти міністра оборони Рустема Умєрова", — пише ГУР.

У розвідці поділились основними фейками з кремлівської методички:

  • "Корумпована Україна продає зброю терористам ХАМАС";
  • "Україна використовує "зерновий коридор" для незаконної торгівлі зброєю";
  • "Рустем Умєров використовує власні зв’язки в арабському світі для незаконної торгівлі зброєю";
  • "Відкриття Ліваном ринку для української с/г продукції використовується для незаконної торгівлі зброєю".

За словами ГУР, мета нової інформаційної кампанії ворога залишається незмінною ― повністю зупинити постачання озброєнь для Сил безпеки та оборони України з боку держав-партнерів.

"Розповсюдження ворогом вказаних фейків свідчить про активізацію зусиль держави-агресора РФ, спрямованих на дискредитацію України. З цією ж метою російські спецслужби таємно передали терористам ХАМАС окремі зразки західної зброї, захоплені під час бойових дій в Україні", — йдеться у повідомленні.

Розвідка застерігає журналістів, представників українських та закордонних медіа, громадян України від поширення наративів, які просуватиме російська пропаганда.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua