• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Росія офіційно визнала участь своїх громадян у війні на Донбасі, — українська делегація в ТКГ

Міністерство закордонних справ Російської Федерації "офіційно визнало участь російських громадян у війні на Донбасі"

Українська делегація у ТКГ прокоментувала заяву МЗС РФ щодо затримання бойовика-росіянина
Українська делегація у ТКГ прокоментувала заяву МЗС РФ щодо затримання бойовика-росіянина / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні української делегації у Тристоронній контактній групі з урегулюванні ситуації на Донбасі, передає "ДС".

У ТКГ посилаються на заяву МЗС РФ від 19 жовтня, що стосується затримання російського бойовика Андрія Косяка.

"Закликаємо українську сторону переглянути свою позицію, припинити провокації на лінії зіткнення в Донбасі, повідомити місцезнаходження громадянина Росії А.В. Косяка і забезпечити доступ до нього російських консульських працівників. Продовжимо добиватися дотримання законних прав російського громадянина", — мовиться у заяві російського МЗС.

Заява МЗС РФ
Заява МЗС РФ

Українська делегація у ТКГ назвала цю заяву "офіційним визнанням участі російських громадян" у війні на Донбасі.

"МЗС РФ офіційно визнало участь російських громадян у збройному конфлікті на сході України. Вітаємо російських представників з цим мужнім кроком: визнавати реальність після восьмі років послідовної брехні важко", — зазначили у делегації.

Українська делегація також побажала Росії "подолати наступний бар'єр: офіційне визнання повної відповідальності керівництва РФ за розв’язання та продовження міжнародного збройного конфлікту на сході України".

"Це є головною запорукою початку процесу реального мирного врегулювання. Ще раз вітаємо російський МЗС в підтримуємо його керівництво у їх сміливих кроках на користь припинення російської військової агресії проти України. Тримайтеся, ми знаємо, як вам зараз непросто", — мовиться у повідомленні делегації. 

Як писала "ДС", 13 жовтня на Донбасі був затриманий розвідник бойовиків Андрій Косяк. У його військовому квитку засвідчені наявність паспорта Росії та проходження служби в одному з підрозділів 2-го армійського корпусу Збройних сил РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua