• USD 36.6
  • EUR 40
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Росія зірвала обмін полоненими щоб розхитати настрої серед українців та посіяти паніку, - ГУР

Зараз відчутна активізація росіян у сфері інформаційно-психологічних спецоперацій

Представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов
Представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов
Реклама на dsnews.ua

Країна-терористка використовує такі ситуації для дестабілізації українського суспільства, заявив Андрій Юсов в ефірі телемарафону, пише "ДС". Обмін мав відбутися 14 січня

За словами представника Головного управління розвідки Міноборони України Андрія Юсова насправді досить часто переносяться обміни. Але в даній ситуації відчутна активізація росіян у сфері інформаційно-психологічних спецоперацій для дестабілізації ситуації в Україні, зокрема й зараз у напрямі українських військовополонених.

"На жаль, і цю тему ворог використовує, а саме горе наших захисників та їхніх сімей для того, щоби десь посіяти паніку, десь дестабілізувати ситуацію", — пояснив він.

Представник ГУР додав, що на цей час дуже активно поводяться різні проросійські боти і масово з'являються нові інформаційні ресурси, які ворог використовує для збору персональних даних.

"Це така гра на нервах… Попри це, робота з обмінів продовжується, і я думаю, що найближчим часом будуть хороші новини, але щоб їх почути, ця тема потребує тиші", — підсумував Юсов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua