• USD 40.7
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Росіяни можуть розпочати наступ на Сумщині, але сил на це поки не мають, — ДПСУ

Прикордонна служба не виключає, що російські війська можуть розпочати наступ у Сумській області, щоб розтягнути українські сили на фронті

Війна в Україні
Росіяни можуть розпочати наступ на Сумщині, але сил на поки не мають / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в ефірі національного телемарафону речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко, передає "ДС".

"Звісно, варто очікувати та бути готовими до розвитку будь-якої ситуації на будь-якому з напрямків, включаючи напрямок Сум. За прикладом того, що росіяни зробили у Харківській області, у напрямку Липців, Вовчанська, таку ж саму ситуацію росіяни можуть розвернути в напрямку Сумщини", — зазначив він.

За словами Демченка, наразі окупанти не готують наступ на Сумщині, але вдаються до провокацій, щоб розтягнути українські сили на фронті. Тож, переконаний він, ЗСУ слід бути готовими до будь-якої ситуації.

"Станом на зараз ми не фіксуємо, що у росіян достатньо сил, аби досягти якоїсь своєї стратегічної мети, просунутися вглиб території України. Це стосується і техніки, й особового складу. Звісно, що сили ворога можуть переважати наші сили. Тому, попри те, що у росіян недостатньо своїх потужностей, вони можуть створити таке саме, як у напрямку Харківської області", — додав речник.

Як писала "ДС", минулої доби найбільше боїв було на Покровському та Куп'янському напрямках фронту.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua