• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Росіяни сховали українського політв'язня від рідних – Денісова

Рідні не можуть зв’язатися із українським політв’язнем в Росії Олегом Приходьком, якого засудили там до 5 років колонії суворого режиму

Рідні не можуть зв’язатися із українським політв’язнем в Росії Олегом Приходьком
Рідні не можуть зв’язатися із українським політв’язнем в Росії Олегом Приходьком
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні уповноваженої Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової в Telegram-каналі, передає "ДС".

"Немає жодної інформації щодо стану українського політв’язня, кримчанина Олега Приходька, якого країна-окупант безпідставно засудила до 5 років колонії суворого режиму та сплати штрафу у 110 тисяч рублів за начебто "незаконне виготовлення вибухових речовин, спробу скоєння терористичного акту", — пише Денісова.

За даними Денісової, наприкінці липня стало відомо, що Приходька етаповано для відбування покарання до Володимирського централу. Однак, донька та дружина не отримують від нього відповіді на листи.

Політикиня наголошує, що такі дії адміністрації виправної колонії є грубим порушенням права Приходька на зв’язок із зовнішнім світом, яке гарантоване пунктом 37 Мінімальних стандартних правил поводження з в’язнями.

Вона вимагає від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової терміново забезпечити дотримання прав Приходька.

Як писала "ДС", Генеральний прокурор Ірина Венедіктова підписала два нових повідомлення до Міжнародного кримінального суду — про "паради військовополонених" в ОРДЛО та руйнування мостів окупантами у Донецькій та Луганській областях.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua