• USD 38.3
  • EUR 41.5
  • GBP 48.6
Спецпроєкти

Росіяни захопили село в Харківській області

Окупантам вдалося просунутися в районі Куп'янська і Кремінної

Мапа боїв
Мапа боїв
Реклама на dsnews.ua

Російські окупанти просунулися вздовж лінії Куп'янськ — Сватове — Кремінна і захопили село Крохмальне за 20 км на північний захід від Сватового. Про це йдеться у свіжому звіті Інституту з вивчення війни (ISW). 

Кадри з геолокацією показали, що російські окупанти просунулися в районі Куп'янська і Кремінної. Крім того, позиційні бої тривають на північний схід від Куп'янська в районі Синківки та Петропавлівки.

У звіті йдеться, що представник українських сил на Лиманському напрямку, заявив, що велика кількість російських танків, БМП і бронетехніки рухається в напрямку Лиману.

"Усе це може свідчити про більші наступальні зусилля в цьому районі, враховуючи, що минулого року на цій ділянці фронту велися позиційні бої", — підсумували аналітики.

Захоплення Крохмального на Харківщині підтвердили й в ЗСУ. За словами речника Сухопутних військ Володимира Фітьо, лінія фронту постійно зміщується і зараз українські захисники перейшли на більш захищенні позиції. 

"Крохмальне – це був населений пункт, де проживало 45 осіб до початку широкомасштабної війни. Там було десь 5 будинків. І ось ці 5 будинків були зруйновані російським агресором, і відповідно наша мета – зберегти життя українських захисників", — заявив Фітьо.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua