• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Російські терористи готуються до чергової провокації на Запорізькій АЕС

РФ — єдина країн-терористка, що тримає в заручниках АЕС і займається ядерним шантажем

ЗАЕС
ЗАЕС
Реклама на dsnews.ua

За наявними даними розвідки, російські терористи готуються до проведення чергової провокації на Запорізькій атомній електростанції – ще однієї операції під фальшивим прапором, інформують у Генштабі ЗСУ, пише "ДС".

"Росія є єдиним терористом у світі, який тримає в заручниках атомну станцію та використовує її для шантажу України та усього світу. Ніхто інший, окрім російських терористів, не ставив світ так близько до межі свідомої радіаційної катастрофи", — йдеться в повідомленні.

За даними Генштабу, лише за нещодавні тижні Росія кілька разів намагалась перекласти на Україну відповідальність за використання безпілотників для атак на обʼєкти ЗАЕС.

"Це свідомі російські дії, які продовжують російську ж практику шантажу нашої держави та усієї міжнародної спільноти ризиком катастрофи на ЗАЕС", — наголошують у Генштабі. 

Україна завжди відповідально ставилась і ставиться до безпеки ядерних обʼєктів. Лише повернення ЗАЕС під контроль України здатне відновити реальну безпеку станції. На переконання Генштабу, допоки російські терористи перебувають на ЗАЕС, тримають там свою бойову техніку та мають можливість проводити свої операції, безпека станції не може бути гарантована.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua