• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Росія обладнає позиції у прикордонних з Україною районах

Російські військові проводять інженерне обладнання позицій у районах поблизу кордону з Сумською та Чернігівською областями, а також обстрілюють населені пункти у цих регіонах

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Генерального штабу ЗСУ, передає "ДС".

На Волинському, Поліському та Бессарабському напрямах особливих змін не відбулося.

На Сіверському напрямку противник обстріляв з мінометів та гранатометів райони н.п. Запсілля Сумської області, Гірськ та Грем'яч Чернігівської області. Підрозділи агресора продовжують інженерне обладнання оборонних позицій у прикордонних районах у цьому напрямку.

На Слобожанському напрямку противник систематично обстрілює позиції підрозділів сил оборони, удосконалює інженерне обладнання своїх оборонних споруд та веде повітряну розвідку.

На Харківському напрямку основні зусилля ворог зосереджує на спробах порушення логістичних маршрутів постачання угруповання наших військ на Слов'янському напрямі.

На Слов'янському напрямку противник спробував штурмувати у Богородичному, успіху не мав, відійшов, закріплюється у північно-західній частині населеного пункту.

На Донецькому напрямку окупанти здійснюють перегрупування підрозділів та посилюють угруповання, намагаються оточити підрозділи наших військ у районі Лисичанська, Привілля, Сєвєродонецька, Борівського.

На Лиманському напрямі ворог активних дій не вів.

На Сєвєродонецькому напрямку противник штурмом намагався встановити контроль над Сєвєродонецьком, а також безуспішно наступав на наші позиції у районі Метьолкіно.

У Бахмутському напрямку ворог продовжував обстріл позицій наших військ зі ствольної та реактивної артилерії. Використовуючи результати вогневої поразки, безуспішно вів бойові дії на напрямках Тошківка – Устинівка, Оріхово – Золоте, Камишеваха – Врубівка, Василівка – Білогорівка, Нирково – Миколаївка, Доломітне – Новолуганське.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках агресор активних дій не вів. З метою сковування та недопущення перекидання наших військ на інші напрями робив обстріл із застосуванням мінометів, ствольної та реактивної артилерії.

На Південнобузькому напрямку противник продовжує оборонятися. Основні зусилля ворог зосередив на розвідці, контрбатарейній боротьбі, нарощуванні бойових можливостей резервних формувань та системи ППО, інженерному обладнанні оборонних рубежів та позицій.

Ворог продовжує посилення угруповання військ, що діє на Криворізькому напрямку.

У Генштабі додали, що противник має істотні проблеми з комплектуванням підрозділів, які здійснюють штурмові дії на територіях Донецької та Луганської областей.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua