• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

"Росія просто добиває Нормандський формат", - Кулеба про публікацію листів Франції та Німеччини

Оприлюднення МЗС РФ дипломатичних листів з Франції та Німеччини щодо Нормандського формату вочевидь має на меті "добити" формат, але Україна працюватиме над тим, щоб зберегти його

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив на брифінгу у Facebook, передає "ДС".

"Росія своїми діями просто добиває Нормандський формат, демонструє, що вона не зацікавлена в його розвитку. І, безумовно. підриває залишки довіри до себе. Можу сказати одне: ми домовилися з німецьким і французьким колегами, що не подаруємо Росії розкіш знищити Нормандський формат чужими руками.

Ми будемо працювати над залученням РФ до переговорного процесу, дипломатичних зусиль з врегулювання цього конфлікту", — сказав Дмитро Кулеба.

Дипломат додав, що публікація конфіденційного листування додатково ускладнить цю роботу, але вона продовжиться, тому що Україна зацікавлена в мирі, справедливих рішеннях і безпеці.

Нагадаємо, 17 листопада Міністерство закордонних справ Росії оприлюднило кілька листів глави відомства Сергія Лаврова своїм колегам у Німеччині та Франції Хайко Маасу та Жану-Іву Ле Дріану про зустріч у "нормандському форматі" та врегулювання конфлікту на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua