• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.5
Спецпроєкти

Росія веде нові інформаційні атаки на систему охорони здоров’я України. Деталі від МОЗ

Служба безпеки України фіксує ознаки старту нової атаки проросійської сторони на систему охорони здоров'я. Зокрема, РФ поширює неправдиві чутки про українські е-лікарняні

РФ веде нові інформаційні атаки на систему охорони здоров’я України;
РФ веде нові інформаційні атаки на систему охорони здоров’я України;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні заступниці міністра охорони здоров'я Марії Карчевич під час брифінгу, передає "ДС".

"Слідом за інформаційною компанією, яка спрямована проти COVID-19, СБУ фіксує ознаки старту нової атаки з проросійської сторони на систему охорони здоров'я. Останні дні в інформаційному просторі спостерігається поява нових, відверто неправдивих статей, які стосуються реформи е-лікарняних та загалом роботи електронної системи охорони здоров'я", — розповіла Карчевич.

За її словами, у всіх пропагандистських матеріалах використовуються всім відомі наративи російського телебачення, про те що "система не витримує", а люди начебто "відмовляються від отримання послуг".

"Ми розуміємо мету цих атак. Методами російської пропаганди в Україні намагаються посіяти недовіру до державних медичних послуг та дестабілізувати ситуацію у системі охорони здоров'я. Однак реальний стан справ дозволяє нам спростувати поширені повідомлення", — зазначила Карчевич.

Як писала "ДС", одного з лідерів руху противників вакцинації в Україні Остапа Стахіва, якого підозрюють у спробі повалення конституційного ладу, суд заарештував на 60 діб із можливістю внесення застави у 998 тис. грн. СБУ виявила його зв'язок з РФ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua