• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Російська мережа супермаркетів повернулася на український ринок: Секретар РНБО запевняв, що це неможливо

Російська мережа супермаркетів Mere ще в червні відкрила свій перший магазин в Україні і вже працює в Нікополі та Павлограді (Дніпропетровська область)

Реклама на dsnews.ua

Як повідомив в коментарі LIGA.net колишній директор з розвитку Mere в Україні Артем Хоменко, знайомий з планами рітейлера, компанія все ще має намір запустити 40 супермаркетів в Україні до кінця року, інформує "ДС".

Найближчим часом планується відкрити нові супермаркети в Дніпропетровській і Київській областях. Хоменко підкреслив, що вже не має відношення до компанії.

Ексдиректор додав, що при запуску супермаркетів в Україні мережу не зустрічала перешкод з боку влади країни.

За даними Retailers.ua, компанія планує запуститися в Білій Церкві, Чернівцях та Миколаєві.

Нагадаємо, ще 14 червня стало відомо, що мережа Mere до кінця червня 2021 року хоче відновити роботу книгарні в Миколаєві, який був закритий у 2020 році, і відкрити 40 магазинів по всій Україні. Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данилов спростовував це, називаючи провокацією. Пізніше він додав, що запуск Mere в Україні — спецоперація Росії і вона не зможе працювати в Україні. Він заявляв, що Mere планувала запуститися в Одеській, Миколаївській, Запорізькій та Херсонській областях для досягнення політичних цілей.

Mere — проєкт власників російської мережі Світлофор, яка належить бізнесменам з Красноярська — Сергію та Андрію Шнайдер. Мережа позиціонує себе як "жорсткий дискаунтер" і пропонує більш низькі ціни в порівнянні з конкурентами. Чотири магазини мережі працюють в Німеччині. Також Mere працює в Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Сербії. До 2020 року працювала в Миколаєві.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua