• USD 27
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

"Розберемося зі структурою власності — тоді подивимося": Данілов не виключив закриття телеканалу "Інтер"

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов допустив можливість "закриття" телеканалу "Інтер", який пов'язаний з бізнесменом Дмитром Фірташем, який потрапив під санкції РНБО

Дмитро Фірташ
Дмитро Фірташ / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це Данілов сказав в інтервʼю Forbes Україна, передає "ДС".

"Крім "Інтера" працює багато каналів, які не всім подобаються, але жодної вибірковості немає. Головне, щоб були докази. Розберемося зі структурою власності "Інтера" — тоді подивимося", — відповів Данілов на питання, чи закриють "Інтер".

Також він пояснив, що передбачають накладені на Фірташа і іншого бізнесмена — Павла Фукса санкції.

"Фірташ і Фукс не можуть продавати свої активи, користуватися рахунками в Україні. Однак ми не можемо закрити українське підприємство тільки тому, що воно належить Фірташу. Мало хто знає, але пан Фірташ отримав одне з родовищ титанової галузі в грудні 2004 року, в розпал "помаранчевих" подій. Це була одна з домовленостей, про які суспільству не розповідали" — розповів Данілов.

Він припустив, що передати дане родовище Фірташу просила саме російська сторона.

"Хто домовлявся? Мабуть, росіяни просили передати родовище Фірташу. Кого саме просили — ми розбираємося. Використання надр має бути публічним і отриманим законно", — уточнив секретар РНБО.

"Фукс знаходиться під санкціями нашої країни. Точка. Якщо щось було незаконним чином забрано, то надра, то земля, якщо люди не платять податки за стан, то їх позбавлять цих речей. Не розумію, для чого він ходить по телеканалам і розповідає нісенітницю про відсутність звʼязків з Росією", — додав Данілов.

"Він хоче сказати, що там проти нього немає проваджень? У нас демократична країна — людина може говорити, що хоче, але треба думати, що говориш. Всім би радив бути дуже обережними, коли говорять про мою дружину, про мою сімʼю", — резюмував Данілов.

Як писала «ДС», 18 червня Рада національної безпеки і оборони ухвалила рішення про введення повного пакету санкцій проти відомих українських бізнесменів Павла Фукса і Дмитра Фірташа.

24 червня президент Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення РНБО про введення санкцій проти Фірташа і Фукса.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua