• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Керівника апарату Верховної Ради відправили у відставку

Реклама на dsnews.ua

Народні депутати на сьогоднішньому засіданні парламенту проголосували за постанову про звільнення керівника апарату Верховної Ради В'ячеслава Штучного

Відповідний проект постанови №3850 підтримало 307 нардепів, інформує "ДС".

У своїй заяві Штучний пояснив, що звільняється у зв'язку з призначенням на іншу посаду в державному органі.

Раніше один із впливових депутатів "Слуги народу" розповів, що в Офісі президента нібито платять Штучному, щоб той стежив за діями спікера парламенту Дмитра Разумкова.

Шутчный був призначений керівником апарату ВР у вересні 2019 року. До цього він обіймав посаду першого заступника начальника Управління державної охорони, згідно декларації, також є кандидатом юридичних наук, директором Інституту Управління державної охорони україни Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Апарат Верховної Ради — внутрішній допоміжний орган парламенту, складається з посадових, службових осіб та технічного персоналу. Він здійснює функції організаційного, правового, інформаційного, соціального, аналітичного, матеріально-технічного та іншого забезпечення діяльності парламенту, його структурних підрозділів і депутатів. Співробітники Апарату самі ніяких рішень від імені парламенту не приймають, а лише забезпечують розробку проектів таких рішень, їх підготовку і виконання.

    Реклама на dsnews.ua