• USD 26.3
  • EUR 30.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Саакашвілі розповів про своє особисте життя і голодування

Колишній президент Грузії, глава Виконавчого комітету національних реформ України Михайло Саакашвілі повідомив, що його відносини з нардепом від "Слуги народу" Єлизаветою Ясько тривають багато місяців

Реклама на dsnews.ua

Про це написав Саакашвілі в своєму Facebook, передає "ДС".

"Всі мої попередні стосунки завершено. І вже багато місяців тому я та Ліза Ясько поєднали наші долі. Ми давно живемо разом, як родина з повноправних партнерів. Це велика історія кохання, і я почуваюсь благословенним", — зазначив він.

Саакашвілі також закликав поважати свою колишню дружину Сандру Рулофс.

"Я прошу людей поважати нашу приватність, а також приватність Сандри, до якої я ставлюся з глибокою прихильністю, повагою та вдячний їй за неймовірне спільне життя", — додав він.

За словами політика, він продовжує свою політичну боротьбу.

"Зараз я зосереджений на моїй боротьбі та продовжую голодування. Я ставлюсь до цього вкрай серйозно і налаштований дійти до кінця", — підкреслив він.

Нагадаємо, експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі був затриманий 1 жовтня в Тбілісі. Як заявив прем'єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, політик повернувся на батьківщину, щоб влаштовувати безлади і вбивства опозиціонерів.

Він додав, що Саакашвілі зможе повернутися в Україну тільки після того, як проведе у в'язниці весь термін.

53-річний Михайло Саакашвілі зізнався в романі з 30-річною нардепом фракції "Слуга народу" Єлизаветою Ясько.

Законна дружина Михайла Саакашвілі Сандра Рулофс, яку Ясько вже публічно назвала колишньою дружиною Саакашвілі, заявила, що відео Саакашвілі і Ясько, в якому вони оголосили про свій роман, стало несподіванкою і абсолютно неприйнятним.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua