• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Санкції за контрабанду: Разумков висловив окрему думку

Санкції за контрабанду, запроваджені рішенням РНБО, мали б застосовуватися за підсумками роботи правоохоронців

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив голова Верховної Ради Дмитро Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

Він зауважив, що стосовно російських кампаній підтримав санкції у повному обсязі.

"В рішенні були зазначені як іноземні суб’єкти господарської діяльності, щодо яких закон про санкції абсолютно коректно може діяти, і були громадяни України, які знаходяться на території нашої держави. На мій погляд, якщо ми вводимо стосовно них якісь санкції, то це повинно бути вже за результатами затримання, вручення підозри, можливо, вже рішення суду", — сказав він.

Разумков висловив сподівання, що це відбудеться "незабаром, може, сьогодні-завтра".

Посадовець також підкреслив, що санкції мають накладатися з дотриманням законодавства.

"Мої міжнародні колеги говорять про ще одну важливу реформу – це верховенство права, життя за законом. Якщо громадяни порушили цей закон, то вони не мають бути відстороненими від виконання своїх обов’язків, а повинні нести відповідальність в рамках адміністративного (кодексу — ред.), а скоріш за все і кримінальну відповідальність за свою діяльність. Щодо громадян України (у випадку із санкціями за контрабанду — ред.), ми маємо діяти в рамках Кримінально-процесуального кодексу", — сказав він.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський 4 квітня підписав указ про введення в дію рішень Ради національної безпеки і оборони щодо введення санкцій за причетність до контрабанди.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua