• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Зеленський схвалив боротьбу РНБО з контрабандою

Президент Володимир Зеленський 4 квітня підписав указ про введення в дію рішень Ради національної безпеки і оборони щодо введення санкцій проти людей і фірм, причетних до контрабанди

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Так, Рада нацбезпеки своїм рішенням від 2 квітня підтримав внесення Службою безпеки України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших санкцій терміном на три роки до десяти фізичних осіб.

Також, згідно з рішенням РНБО, санкції застосовані до 79 компаній.

Кабінет Міністрів разом з СБУ та Національним банком мають забезпечити реалізацію і моніторинг ефективності зазначених обмежувальних заходів.

Міністерство закордонних справ має поінформувати компетентні органи Євросоюзу, США та інших держав про застосування санкцій і поставити перед ними питання про введення аналогічних обмежувальних заходів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський після засідання РНБО оголосив про введення санкцій проти топ-10 українських контрабандистів. Разом з тим, за даними РНБО, в списку санкцій виявилися 79 юридичних осіб.

Крім того, від виконання своїх посадових обов'язків були відсторонені понад 100 співробітників Держмитслужби. Серед них 17 керівників митниць і митних постів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua