• USD 40.3
  • EUR 43.8
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

СБУ та Сили оборони вчилися ловити диверсантів із Білорусі

Служба безпеки та Сили оборони України відпрацювали злагодженість дій під час "нейтралізації" диверсантів біля кордону з Білоруссю

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби СБУ, повідомляє "ДС".

"Мета таких заходів — підвищити рівень безпеки поблизу кордону з Білоруссю. Навчання тривали в умовах максимально наближених до реальних із залученням значної кількості особового складу Сил оборони, військової та спеціальної техніки, в тому числі безпілотних літальних апаратів", — йдеться у повідомленні.

За задумом, "диверсанти", переодягнені у цивільне, таємно проникли на територію області та захопили будівлю міської ради у райцентрі поблизу білоруського кордону та взяли в заручники усіх працівників. За допомогою психологічного тиску диверсанти намагалися змусити "потерпілих" співпрацювати з ворогом та перебудувати роботу міськради на користь країни-агресора. Керівництво оперативного штабу ухвалило рішення про проведення штурму. У ході спецоперації правоохоронці із залученням бійців ЦЗО "А" СБУ знешкодили умовну ворожу групу та звільнили "заручників".

У навчаннях брали участь підрозділи Служби безпеки України, Збройних сил України, Національної гвардії, Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій та представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua