• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

СБУ знайшла Z-літературу в мережі церковних лавок УПЦ МП

Служба безпеки виявила централізований продаж антиукраїнської літератури в мережі цкрковних лавок Української православної церкви Московського патріархату в різних містах України

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Служба безпеки, передає "ДС".

"Служба безпеки заблокувала канал поширення антиукраїнської літератури мережею церковних лавок УПЦ (МП). Серед вилученого – проросійські видання… Ініційована Службою безпеки судово-лінгвістична експертиза підтвердила, що у знайдених примірниках виправдовувалася збройна агресія рф проти України, містилися заклики до міжконфесійної ворожнечі та релігійної нетерпимості", — йдеться в повідомленні.

Пропагандистську літературу виявлено в Ужгороді, Житомирі, Миколаєві та Києві на території однієї з мереж церковних лавок УПЦ (МП). Власники цих крамниць оптом замовляли примірники в типографії в Тернопільській області.

За даними слідства, масове поширення провокативних видань могло призвести до розхитування суспільно-політичної обстановки в Україні на користь Росії.

Власниці однієї з крамниць повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 300 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію).

Триває розслідування.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua