• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Ще одна країна погодилася брати участь в Кримській платформі

Нідерланди мають намір взяти участь в саміті Кримської платформи, який пройде в Києві в серпні, а також у заходах з нагоди 30-річчя незалежності України

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив радник прем'єр-міністра Нідерландів з питань зовнішньої політики і політики безпеки Джофрі ван Лювен в телефонній розмові із заступником голови Офісу президента України Ігорем Жовквою, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу глави держави.

Так, Жовква повідомив про кроки України в напрямку євроатлантичної інтеграції і ситуацію з безпекою на Донбасі. Сторони констатували, що агресивні дії РФ становлять загрозу для миру і стабільності в Європі.

Джофрі ван Лювен погодився з важливістю поглиблення взаємодії між Україною і Нідерландами в напрямку євроінтеграції та Угоди про асоціацію з ЄС, а також заявив про підтримку Нідерландами суверенітету і територіальної цілісності України.

Жовква розповів про ситуацію в тимчасово окупованому Криму та майбутню діяльність Кримської платформи. Зі свого боку радник прем'єра Нідерландів запевнив, що його країна буде представлена на належному рівні на інавгураційнійному саміті Кримської платформи, а також урочистих заходах з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Як писала "ДС", США готові приєднатися до української ініціативи щодо "Кримської платформи" і взяти участь в її установчому саміті. За словами президента Володимира Зеленського, в саміті візьмуть участь 30 держав.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua