• USD 39.9
  • EUR 43.3
  • GBP 50.9
Спецпроєкти

Що твориться з керчинським мостом розповіла Гуменюк

Конструкція мосту ненадійна, вона не витримує навантаження і в виробничому сенсі, і погода не сприяє її міцності, і з повітря їм теж тривожно регулярно, як і з води

Керчинський міст
Керчинський міст
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі телемарафону розповіла керівниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, пише "ДС".

Кримський міст не витримує великі навантаження, тому окупаційна влада тимчасово захопленого півострова змушена часто перекривати по ньому рух. Його конструкції є ненадійними через постійні атаки з боку України.

"Це стала практика для них. Вони досить регулярно перекривають там рух, тому що конструкція ненадійна, вона не витримує того навантаження, яке на неї відбувається — і в виробничому сенсі, для чого вона і будувалася, і погода не сприяє її міцності, і з повітря їм теж тривожно регулярно, і з води", — сказала вона.

Довідка: Керченський міст — незаконно збудований транспортний перехід через Керченську протоку, що складається з двох розташованих поруч мостів — залізничного й автомобільного, які сполучають Керченський і Таманський півострови через острів Тузлу й Тузлинську косу. Є найдовшим з коли-небудь побудованих Росією мостів.

Міст поєднує тимчасово окупований український півострів Крим з Росією. Автодорожній міст є частиною дороги А-290 (Керч — Новоросійськ). Автомобільну частину відкрито 15 травня 2018 року, залізничний — 25 грудня 2019 року для пасажирського транспорту і 30 червня 2020 року для вантажного.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua