• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Шмигаль готовий допомогти шахтарям в Кривому Розі говорити з керівництвом

Реклама на dsnews.ua

Держава може стати посередником між працівникам приватних шахт «Криворізького залізорудного комбінату» і керівництвом підприємства

Про це заявив премʼєр-міністр Денис Шмигаль, передає "ДС" з посиланням на прес-службу уряду.

Так, перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Юлія Свириденко вилетіла до Кривого Рогу для ознайомлення з ситуацією на підприємстві.

"Оскільки шахти перебувають у приватній власності, то держава готова допомогти у медіації для розв’язання напруженості на цьому підприємстві. Дав доручення голові Дніпропетровської ОДА Олександру Бондаренку ініціювати тристоронню раду та почати соціальний діалог за участю профспілки, роботодавців і керівництва області. Ми вбачаємо, що результатом такого діалогу буде меморандум, який повинен сприяти покращенню соціального забезпечення гірників та продовженню ефективної роботи підприємства", — підкреслив глава уряду.

За інформацією профспілки комбінату, а також керівництва Дніпропетровської області, гірники, які зараз залишаються під землею, забезпечені їжею і водою.

Як повідомляла "ДС", гірники шахт "Батьківщина", "Гвардійська", "Тернівська" і "Жовтнева" залишилися під землею і вимагають збільшення зарплат і поліпшення умов праці. У протесті беруть участь 393 шахтаря.

    Реклама на dsnews.ua