• USD 39.8
  • EUR 43.1
  • GBP 50.6
Спецпроєкти

Шмигаль ініціював заборону УПЦ МП

Кабінет міністрів вніс на розгляд Верховної Ради проект закону, яким передбачена заборона діяльності в Україні релігійних організацій, пов'язаних із Росією

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, повідомляє "ДС".

Ініціатором законопроекту №8371 "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності в Україні релігійних організацій" є прем'єр-міністр Денис Шмигаль, а суб'єктом законодавчої ініціативи — Кабінет міністрів.

Мельничук зазначив, що законопроект спрямований на забезпечення духовної незалежності, недопущення розколу у суспільстві за релігійною ознакою, сприяння консолідації українського суспільства та захисту національних інтересів.

"Проєктом закону передбачено внесення змін до ЗУ "Про свободу совісті та релігійні організації", "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", якими унеможливлюється діяльність в Україні релігійних організацій, керівний центр (управління) яких знаходиться за межами України в державі, що здійснює збройну агресію проти України", — пояснив депутат.

На момент написання новини текст законопроекту №8371 на сайті парламенту був відсутній.

Як повідомляла "ДС", секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що Українська православна церква Московського Патріархату має офіційно відхреститися від Росії, якщо не має жодного відношення до Російської православної церкви.

Президент Росії Володимир Путін заявив, що владі України "не пройде даремно" те, що вони "творять" з Російською православною церквою.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua