• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.6
Спецпроєкти

Шмигаль і прем'єр Польщі обговорили майбутню зустріч Люблінського трикутника

Україна, Польща та Литва найближчим часом могли б провести зустріч Люблінського трикутника на рівні прем'єрів, щоб вивести співробітництво на новий рівень

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив очільник Кабміну України Денис Шмигаль за результатами зустрічі з главою польського уряду Матеушем Моравецьким, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Ми обмінялися думками про подальшу взаємодію урядів у рамках Кримської платформи, а також можливості українсько-польського співробітництва в інших регіональних форматах та ініціативах. Зокрема, нових якісних форм співпраці набуває Люблінський трикутник. Я запропонував провести найближчим часом зустріч глав урядів держав Люблінського трикутника, щоб вивести нашу тристоронню співпрацю на новий рівень", — зазначив Шмигаль.

Він також підтвердив готовність України стати частиною ініціативи "Триморʼя", яка сьогодні обʼєднує тільки країни ЄС.

"Її члени вже неодноразово підкреслювали перспективи такої співпраці, і я вважаю, що такий формат допоможе Україні зблизити наші економіки і поліпшити наші відносини", — додав премʼєр.

Нагадаємо, у липні міністри закордонних справ країн Люблінського трикутника — України, Литви та Польщі — підписали три спільні документи, зокрема й про підтримку членства України в ЄС і НАТО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua