• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Шмигаль відмовився вибачатися за Милованова, який "обкакався" з МВФ

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що заява радника глави Офісу президента Тимофія Милованова щодо МВФ є емоційною

Реклама на dsnews.ua

Про це Шмигаль сказав на пресконференції за підсумками року роботи уряду, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

«Я тут не бачу жодних причин для вибачень за когось, хто в приватних коментарях щось коментує. Хоча не можу назвати це коректними коментарями, навіть з приватної точки зору. Але це емоційні очевидні речі», — заявив Шмигаль.

Він нагадав, що коли місія МВФ завершувала роботу, особисто провів телефонну розмову з її керівниками за підсумками роботи в Україні.

«В пʼятницю … ми з ними проговорили всі підсумки місії. І, відповідно, вже зранку в суботу місцевий офіс місії вийшов зі своїм повідомленням про те, що місія завершена, залишились якісь параметри. Звичайно, що окремі ЗМІ почали трактувати це як провал», — зазначив глава уряду.

При цьому, за словами Шмигаля, офіційної реакції на заяву Милованова від МВФ не було.

«Був офіційний наш стейтмент (заява — ред.) урядовий. Ми подякували місії за дійсно плідну, непросту роботу. Ми розуміємо, куди рухатись, точно розуміємо, що треба зробити, і знаємо, що треба зробити, і зробимо це», — підкреслив премʼєр.

Як повідомляла "ДС", 14 лютого радник глави Офісу президента і колишній міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов образливо висловився на адресу місії МВФ, яка завершила переговори з Україною і не затвердила надання траншу.

"Там МВФ обкакався, а не Україна. Якщо на це чесно дивитися", — заявив він.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua