• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Шмигаль зізнався, що ніякого "Плану трансформації" Зеленського немає

Прем'єр Денис Шмигаль заявив, що "Плану трансформації України" як офіційного документа не існує

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Лівому берегу", передає "ДС".

"Це не офіційно затверджений документ. Це концептуальний план, що містить цілий перелік напрямків і проєктів, які за допомогою міжнародних партнерів можуть бути реалізовані швидше", — розповів він.

За словами Шмигаля, існує лише презентація, яку з пропозицій різних міністерств склав радник глави Офісу президента Тимофій Милованов.

"Як офіційно затвердженого документа цього плану поки немає. Це завдання для Міністерства економіки — розробити такий документ", — уточнив прем'єр.

Він розповів, що робота по просуванню плану ведеться в основному в США — від адміністрації Білого дому до урядового агентства USAID.

Як повідомляла "ДС", прессекретар президента Сергій Никифоров раніше говорив, що План трансформації України, який був представлений під час візиту Зеленського в США, представляє собою близько 100 проєктів на загальну суму $277 млрд. Але пізніше з'ясувалося, що Офіс президента, Кабінет міністрів, Мінекономіки, Міністерство закордонних справ і Верховна Рада не володіють інформацією про План трансформації України на загальну суму $277 млрд, який був представлений президентом Володимиром Зеленським під час візиту в США.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua