• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

"Сі Бриз 2024": українські військові кораблі вийшли в море (ВІДЕО)

Українські моряки беруть участь у міжнародних морських навчаннях

Реклама на dsnews.ua

В порту шотландського міста Глазго у Великій Британії відбулося урочисте відкриття чергових міжнародних навчань серії "Сі Бриз", пише "ДС" з посиланням на ВМС ЗСУ.

Ці навчання за участю військовослужбовців Військово-Морських Сил ЗСУ вже вдруге проходять у Північній Атлантиці.

Основна тематика залишається незмінною: підготовка та оцінювання штабу протимінних дій ВМС ЗСУ до планування та управління визначеним комплектом протимінних сил під час проведення протимінних дій та операцій, підготовка екіпажів українських протимінних кораблів до виконання завдань у складі багатонаціональної тактичної групи.

Екіпажі українських протимінних кораблів разом з корабельною групою НАТО виконують маневрування в морі з метою відпрацювання спільних дій перед тим, як розпочинати виконання спільних завдань.

Команди виконують способи маневрування, зокрема в складних навігаційних умовах, налагоджують взаємодію, перевіряють взаємосумісність. Також відпрацьовують різноманітні дії з метою скорочення часу на реагування та ухвалення рішень. Важливим елементом підготовки стало проведення практичних стрільб у морі з метою знищення небезпечних предметів.

Метою подібних вправ є тестування навичок з маневрування та навігації, уміння управляти кораблем та взаємодіяти зі своєю командою. Саме це є визначальним під час спільної роботи в морі.

Попереду в екіпажів кораблів багато спільних дій під час проведення активної фази навчань, яка розпочнеться невдовзі. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua