• USD 36.7
  • EUR 39.5
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Сили оборони України отримали від словенського виробника розвідувальні БПЛА

Україні поставили партію безпілотників C-Astral

Безпілотники C-Astral
Безпілотники C-Astral
Реклама на dsnews.ua

Джерела видання Defense News розповіли, що передача відбулася нещодавно і не афішувалась, пише "ДС".

"Безпілотник справді використовується українцями і вже деякий час", – розповів пілот БПЛА з компанії C-Astral Єрней Модерц на симпозіумі GSOF.

Мова про тактичний розвідувальний БПЛА, відомий як Bramor C4EYE. Безпілотник повністю виготовляється і збирається в Словенії компанією C-Astral.

"У нас є деякі канали комунікації з військами, і ми використовуємо їх для отримання зворотного зв’язку і внесення відповідних удосконалень", – додав він.

Модерц не зміг повідомити, коли і скільки безпілотників прибули в Україну, але сказав, що це відбулося відносно недавно і постачання включало кілька систем.

Не відомо, чи компанія самостійно відправила БПЛА, чи Міністерство оборони Словенії надало безпілотники з власних запасів, оскільки країна експлуатує цей тип дронів. У Міноборони Словенії відмовилися від коментарів.

Це неозброєний літальний апарат, призначений в першу чергу для розвідувальних і спостережних місій, а також для супроводу конвоїв. Система має максимальну тригодинну автономність і може діяти на відстані до 40 кілометрів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua