• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

"Силою і посадками": Зеленський придумав, як навести порядок на "УЗ"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрзалізниця", яке є стратегічним підприємством України, більше не повинно брати незрозумілі кредити, а має налагоджувати співпрацю з серйозними приватними інвесторами, щоб не бути збитковим

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив Володимир Зеленський під час сьогоднішньої пресконференції, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Офісу президента.

"Зараз ми, перш за все уряд, знову тиснемо, щоб звільнити керівництво "Укрзалізниці". І це буде постійно, поки не зміняться всі ланки, починаючи з вищої, і до нижчих. Тому що це підприємство є банкрутом вже багато років. І тільки силою, посадками можна там навести порядок", — сказав президент.

Зеленський зазначив, що накопичення кредитів, які бралися в минулі роки під високі ставки, фактично призвело до банкрутства "Укрзалізниці".

"Укрзалізниця" має кредитну заборгованість на сотні мільйонів доларів. Вони брали кредити на 100, 200, 300 мільйонів доларів під 10-12%. До мене — при мені цього не було. На цьому заробляла та чи інша "прокладка", — сказав Зеленський і зазначив, що більше такого допускати не можна.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua