• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Сирський домігся виключення демобілізації із законопроєкту про мобілізацію, - ЗМІ

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони виключив положення щодо демобілізації та ротації військовослужбовців із законопроєкту про мобілізацію

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили джерела в оборонному Комітеті, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

Виключення питання демобілізації із законопроєкту ініціював головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський. Відповідного листа він надіслав міністру оборони Рустему Умєрову. В документі Сирський наполягає на необхідності термінового законодавчого вдосконалення питань проходження військової служби та мобілізації.

"Разом з тим, окремі положення законопроєкту, з огляду на значну кількість депутатських правок, потребують більш детального аналізу та додаткового вивчення. 3 урахуванням зазначеного пропонується питання підстав звільнення з військової служби, а також запровадження на законодавчому рівні ротації військовослужбовців унормувати окремо шляхом розгляду в іншому законопроєкті", — зазначив Сирський.

Обговорення відбулося на засіданні Кабінету міністрів 9 квітня. За підсумками Уряд погодився ініціювати перед Верховною Радою виключення із проєкту закону положень щодо демобілізації з військової служби та ротації військовослужбовців.

Уряд має внести на розгляд парламенту окремий законопроєкт з положеннями про ротацію та демобілізацію.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua