• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

"Слуга" Буймістер розкритикувала законопроєкт Зеленського про олігархів і готова вийти з фракції

Народна депутатка Людмила Буймістер, яка єдина зі "слуг народу" голосувала "проти" законопроєкту про олігархів, не буде чекати санкцій від керівництва та готова за власним бажанням вийти з лав фракції

Реклама на dsnews.ua

Про це вона 2 липня заявила в коментарі LB, інформує "ДС".

"Пропозиції щодо цього (від керівництва фракції вийти зі "Слуги народу", — прим. "ДС") не надходили. Єдине що: вже у публічній площині я побачила коментар голови фракції (Давида Арахамії щодо можливого виключення за неголосування за законопроєкт президента). А також Telegram-канали написали про те, що можливо будуть розглядати це питання. Але я керівництву партії можу полегшити роботу, щоб не збирати голоси, я готова сама вийти з фракції. Якщо президенту насправді не потрібна експертиза в арбітражі, не потрібна альтернатива та експертиза в енергетиці, це мої основні питання останні два роки. Дуже важко боротися з "вітряками". У нас повністю олігархічні регулятори, які мають бути незалежними. Не працює Антимонопольний комітет. Не приймаються реформи, щоб вони запрацювали. Якщо моя експертиза непотрібна, тоді я сама готова вийти зі "Слуги народу". Єдине що, я б сказала це особисто пану Зеленському в обличчя. Думаю, що це справедливо", — заявила вона. 

Втім, вона не уточнила, коли саме напише заяву про вихід з фракції.

"Я не голосувала. Об'єктивно кажучи, треба покласти край практиці голосування за антиконституційні законопроєкти. Це вже не практика першого року. Ми потрапили до конституційної кризи. І ми просто з неї ніколи не вийдемо", — вважає депутатка.

Нардеп ще не визначилася: буде позафракційною чи стане членом однієї з груп — "За майбутнє" або "Довіра".

Нагадаємо, 1 липня перед позачерговим засіданням Верховної Ради Людмили Буймістер заявила, що вона не буде голосувати за президентський законопроєкт по олігархах.

У 2012-2018 рр. Буймістер була директором компанії GSG, яка належить до Індустріального союзу Донбасу. В парламенті депутатку називають близькою до колишнього голови Донецької ОДА, бізнесмена Сергія Тарути. Вона неодноразово публічно критикувала законопроєкт Зеленського за відсутність реальних механізмів покарання олігархів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua