• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Слуга" Клецов, який оскандалився зв'язками з бойовиками "ЛДНР", вирішив знятися з виборів у Миколаєві

Реклама на dsnews.ua

Представник партії "Слуга народу" Єгор Клецов, який раніше називав російське вторгнення на Донбас "братовбивчою війною", виправдовуючи при цьому господаря Кремля Володимира Путіна, вирішив зняти свою кандидатуру на виборах до міської ради Миколаєва

Про це йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці Клецова, передає "ДС".

"Я прийняв рішення відмовитися від висунення до міської ради від партії Слуга Народу. Це складне, але правильне рішення. Залишаюся працювати на благо городян", — написав він у соцмережі.

Клецов також подякував усім, хто його підтримує, і заявив, що для нього "не було метою отримати мандат за будь-яку ціну".

"Ви абсолютно правильно вирішили. У Вас є жилка державника і господарника, а в СН такі не в честі, на жаль. Все ще буде, впевнена на всі 100!", "Сподіваюся, Вашим близьким не погрожували. Мені здається, Ви не з тих, хто відступає без вагомих причин. Благополуччя Вам ", — пишуть користувачі Facebook в коментарях під повідомленням Клецова.

"Єгор Клецов не пояснив, чи в звʼязку з чим прийнято таке рішення, однак можна припускати, що це спроба погасити скандал у звʼязку з причетністю цього громадянина до спроби реалізації в нашому регіоні проекту "Новоросія". Саме в цьому його звинуватили користувачі соцмереж, надавши відповідні скріни ", — пише місцеве видання Inshe.TV.

Після цього Єгор Клецов заявив про тиск і погрози і пообіцяв звернутися до поліції за захистом, вказавши прізвища блогерів і користувачів соцмереж, які йому, можливо, погрожували.

Також журналісти повідомили, що Клецов "навів докази загроз".

"Однак сьогодні, з власної волі або під тиском товаришів по партії, Єгор Клецов вирішив вийти з передвиборної гонки", — пише видання.

    Реклама на dsnews.ua