• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

"Слуга" попросив вибачення у жінки-нардепа за дотик до її руці в Раді

Реклама на dsnews.ua

Депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу" Андрій Мотовиловець вибачився перед колегою з "Євросолідарності" Марії Іонової за те, що торкнувся її руки під час засідання парламенту 3 липня

До колеги Мотовиловець звернувся з трибуни ВР на позачерговому засіданні парламенту 13 липня, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"У п'ятницю сталася прикра пригода — під трибуною була штовханина, і я прошу вибачення у Марії Миколаївни Іонової за те, що торкнулася вашої руки. Прошу мене пробачити", — сказав Мотовиловець.

Він також зазначив, що парламентську трибуну досить часто використовують для політичного тиску, образ і т. д., і роблять це досвідчені політики.

"Я не хочу бути досвідченим політиком, я хочу бути ефективним політиком. Наше завдання — приймати закони, писати їх і працювати. Прошу прийняти мої вибачення", — сказав парламентарій.

У свою чергу співголова фракції партії "Європейська солідарність" Ірина Геращенко зазначила, що Марія Іонова зараз перебуває у відрядженні, але слухає трансляцію засідання.

"Вона (Марія Іонова — "ДС") і наша політична сила приймають ці вибачення. Ми вважаємо, що це зараз хороший приклад, коли молоді політики навчаються (і набираються — "ДС".) досвіду, тому що за певні випадки краще вибачитися, поставити точку і разом рухатися далі в розвитку парламентаризму, гендерної рівності і працювати на країну", — зазначила Геращенко.

    Реклама на dsnews.ua