• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Вірастюк заявив, що готовий до перерахунку голосів в окрузі №87

Кандидат "Слуги народу" на довиборах до Верховної Ради в окрузі №87 в Івано-Франківській області Василь Вірастюк не бачить підстав до перевиборів, але готовий до перерахунку голосів

Василь Вірастюк
Василь Вірастюк
Реклама на dsnews.ua

Про це Вірастюк заявив на мітингу виборців, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу "СН".

Василь Вірастюк зазначив, що не бачить підстав до перевиборів, але готовий до перерахунку голосів. І водночас звинуватив своїх опонентів у "фальсифікаціях і вкидуванні".

"Повірте, ми хочемо, щоб цей процес відбувався відкрито та чесно, без втручання в роботу комісії, яка має спокійно та оперативно перерахувати всі голоси", — сказав він.

У керівництві партії "Слуга народу" також заявили про розблокування роботи окружної виборчої комісії та продовження підрахунку голосів.

За підсумками опрацювання 71,79% бюлетенів, перше місце посідає кандидат від "Слуги народу" Василь Вірастюк (31,3%). На другому — Олександр Шевченко ("За майбутнє") з 28,73%, на третьому — Руслан Кошулинський ("Свобода") з 28,8%.

Як писала "ДС", Руслан Кошулинський, який заявив про численні порушення, вимагав визнати результати виборів недійсними і оголосити перевибори.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua