• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Разумкова можуть відправити у відставку вже в четвер і з порушенням регламенту, — ЗМІ

Голосування з питання про відставку спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова може пройти у четвер, 7 жовтня

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку дату назвали інформовані джерела видання "РБК-Україна", передає "ДС".

На засіданні фракції "Слуга народу" в Трускавці було прийнято рішення в понеділок розпочати процедуру відкликання голови Верховної Ради України з займаної посади.

За даними джерел, у вівторок, 5 жовтня, депутати можуть проголосувати за включення питання про відставку Разумкова до порядку денного і визначиться з процедурою його розгляду. А вирішальне голосування планується в четвер.

Якщо названі джерелом дати вірні, то відставка Разумкова швидше за все пройде з порушенням регламентних процедур, оскільки за два дні до голосування за відставку спікера Верховної Ради (тобто у вівторок) депутатам мають бути представлені звіти Рахункової палати та самого спікера, а на підготовку цих звітів теж потрібен час. Однак "слуги" швидше за все не будуть звертати уваги на регламентні процедури.

За попередніми оцінками, голоси за відставку Разумкова є. В "Слугу народу" вважають, що відставку спікера підтримають 205-210 депутатів їхньої фракції. Решта голоси повинні дати депутати групи "Довіра", з "Голосу" і "За майбутнє".

Нагадаємо, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков запросив колег на засідання фракції в Києві в понеділок, 4 жовтня, пообіцявши відповісти там на всі претензії і питання.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua