• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Повернення "слуг" з Трускавця: Журналістів знову вигнали з вагону з нардепами

Людей пересадили з вагона, у якому політики мали повертатися з засідання фракції "Слуга народу"

"Слуги" не захотіли їхати з "простими смертними" в одному вагоні
"Слуги" не захотіли їхати з "простими смертними" в одному вагоні
Реклама на dsnews.ua

Провідник попросив людей пересісти в інші вагони й назвали причину – квитки, начебто, продали на 40-місний вагон, а приїхав 36-місний, повідомляє "ДС" з посиланням на "24 канал"

Провідник попросив людей пересісти в інші вагони й назвали причину – квитки, начебто, продали на 40-місний вагон, а приїхав 36-місний.

У журналістів цього ЗМІ були квитки на місця у 12 вагоні, в якому їхали "слуги". Після спілкування з провідником працівників ЗМІ відправили у 18 вагон.

"…журналісти нарахували ще трьох людей, яких попросили перейти до іншого вагону. Відтак, виходить, що як мінімум п’ять людей "переселили" від "слуг". Хоча йшлося про різницю у чотири місця у вагоні, яких начебто бракувало", – зазначається у матеріалі.

Нагадаємо, журналістів вже виганяли з вагону зі "слугами". Тоді незручність пояснили телеграмою, в якій говорилося про "пересадку пасажирів у зв'язку з ОГП".

Як повідомляла "ДС", народний депутат від "Слуги народу" Олексій Устенко заявляв, що народні депутати до Трускавця добираються самі, "хто поїздами, хто машинами", а компенсації коштів за проживання і проїзд не буде.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua